Egesel Koza

YAŞAM SİZİN İÇİN NEREDE BAŞLIYOR?

Doğanın bize armağanı olan tertemiz havayı içinize çekerek uyandığınız huzurlu bir günde mi? Çocuklarınızın bahçenizde güvenle ve özgürce oynarken attıkları kahkahalarda mı? Gün biterken ailenizle kozanıza çekildiğiniz o eşsiz anda, belki de dostlarınızla keyifli bir teras sohbetini paylaşırken ya da verandanızda arkanıza yaslanıp sessizliği dinlediğiniz o büyülü zamanda. Mutlu bir gelecek için artık hayatın size sunduğu seçeneklerle sınırlı değilsiniz. Çünkü bize göre yaşam; tüm bu güzel anların bir araya gelmesiyle başlıyor...

Eşsiz doğası ve merkezi konum avantajı ile İzmir’in en hızlı değer kazanan bölgesi Görece’de ayrıcalıklı bir dünyanın kapıları aralanıyor.

 

 

Evinize hemen bir adım mesafede bulunan çarşınızda sevdikleriniz ile birlikte güzel bir yemeğin tadını çıkarın ya da yolda zaman kaybetmediğiniz bir alışverişin keyfine varın.

 

Hafta sonları aileniz ile birlikte evinize sadece 5 dakika mesafede yer alan trekking alanlarında, oksijen dolu havayı içinize çekeceğiniz bir doğa yürüyüşü yapmaya ne dersiniz?
 

 
 
KOZASINA
SIĞAMAYANLARA

Size daha fazla yaşam alanı yaratmak için tasarlanan bahçe ve teras katları, hem aradığınız sakinliği hem de sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz keyifli anlar için gereken atmosferi bir arada sunuyor.

 
TÜM İHTİYAÇLARINIZA
CEVAP VERECEK BİR KONSEPT

Eğer evinizdeyseniz yeni bir güne spor yaparak başlamak çok kolay! Sporun verdiği zindeliğin ardından, terapi gibi gelecek bir sauna deneyimi ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz

 
HER GÜN TATİL OLSUN

Bir yanınızda ağaçlardan gelen rüzgarın esintisi, diğer yanınızda suyun hem eğlenceli hem de dinlendirici ritmi... Havuz başında keyifli bir gün geçirmek sizin için lüks olmaktan çıkıyor.

 
BİR KOZA KADAR KORUNAKLI

Hem 7/24 güvenlik hizmeti hem de korunaklı yeşil alanlar ile çocuklar, özgürce oyun oynamaya doyacak, sıcacık dostluklar kurmanın tadına varacaklar.

LOKASYON

MUTLULUĞA GİDEN YOLDA MESAFELERİ KISALTIYORUZ

Şehrin sunduğu ayrıcalıklardan ayrı kalamayıp, aynı zamanda doğaya özlem duyanlar için artık mesafeler çok kısa. Egesel Koza’da hem şehrin merkezinde yer alacak, hem de Görece’nin tertemiz havası ile aldığınız her nefesi hissedeceksiniz. Havaalanı, ulaşım ağları, iş ve endüstri merkezleri, nitelikli eğitim kurumları ve İzmir’in en gözde AVM’lerine olan yakınlığı ile Egesel Koza’da hayat daha konforlu ve kolay!

Havalimanı............................ 5 dk
İzmir-Aydın Otoyolu........... 7 dk
Ege Serbest Bölge.............. 7 dk
Optimum Avm....................... 7 dk
İzban A.Menderes................................ 5 dk
Çatalkaya Ormanı.............................. 10 dk
İzmir  Fuar............................................. 12 dk
Kuşadası............................................... 40 dk
Kısıkköy....................................................8 dk
9 Eylül Koleji................................5 dk
Çeşme.................................................... 50 dk
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları...............5 dk

KAT PLANLARI