KURUMSAL

BİZ KİMİZ
1995 yılından bu yana inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firmamız; konut, mesken ve taşınmaz mülkler konusunda başarılı pek çok projenin sahibidir.
EGESEL İNŞAAT, ele aldığı tüm projelerde arazi seçiminden zemin sağlamlaştırmaya, çevreye ve yönetmeliklere uygun projelendirme ve tasarımdan satış sonrası hizmetlerine kadar yaşam alanlarına değer katan tüm ayrıntılara verdiği önemle tüm süreçleri titizlikle yönetir.
Sağlam alt yapısı ve ekonomik gücünü, zengin teknik kadroyla bütünleştiren EGESEL İNŞAAT her türlü detayın incelikle tasarlandığı projelere imza atar. Doğaya saygılı ve bölgelerin gelişme trendleriyle uyumlu, üstün kaliteli ayrıcalıklı yaşam alanları üretmek önceliğimizdir.
EGESEL İNŞAAT müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır.
Egesel İnşaat ilkelerine bağlılığı, üstün kalite anlayışı ve üzerinde önemle durduğu güvenilirliği ile bölgelerin doğası ile uyumlu, dünya standartlarında yaşam alanları üretmeye yeni projelerle devam etmektedir.


BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ
EGESEL İNŞAAT’ın tüm kadrolarının mesleğe ve sektöre bakışında kurucumuz Hüseyin Şahin’in emek ve etik odaklı dünya görüşünün yansıması vardır.
Bizim için mesleğimiz, yalnızca mekânlar inşa edip ticari varlığımızı sürdürmek değildir. İşimiz, insanların hak ettiği değerli yaşam alanlarını, üstün kalite anlayışı ile projelendirmek ve hayata geçirmektir. Sosyal düşünce ve kimliğimiz imza attığımız tüm projelerde kendisini hissettirir. Çünkü bizim için yaşam, bir değerler bütünüdür.

İLKELERİMİZ
EGESEL İNŞAAT imzalı tüm projeler, güvenilir ve kolay erişilebilir satış sonrası hizmeti sunar. İnşası tamamlanıp satışı gerçekleşen tüm taşınmazların sahipleri, diledikleri ve ihtiyaç duydukları her an bizlere, yerleştikleri konutların bir adım yakınındaki ofislerimizden veya merkez ofisimizden ulaşabilirler.
EGESEL İNŞAAT, çözüm ortaklarının destekçisidir. İnsan ve emeğe duyduğumuz saygı bu desteğin temelidir.
EGESEL İNŞAAT, mekân sahibi olmak isteyen herkese uygun seçenekler sunar ve satışını gerçekleştirdiği her konut ve işyerinin arkasında durur.
EGESEL İNŞAAT, ticarette standartları olan, donanımlı personeller ve kaliteli tedarikçilerle çalışan, kendini sürekli geliştiren bir firmadır.
EGESEL İNŞAAT müşteri ve çözüm ortakları ile ilişkilerinde dürüst ve güvenilir hizmet vermeyi her şeyin üstünde tutar. Bilgi gerektiren her konuda açıklık politikası gereğince tam zamanında tüm bilgiler paylaşılır.
EGESEL İNŞAAT’ın titizlik gösterdiği en önemli konulardan birisi de zamanlamadır. Tüm ekibimiz satış, imalat ve satış sonrası süreçlerde çözüm ortakları ve müşterilerine planlamalar doğrultusunda gecikme yaşatmadan hizmet vermek için çalışır.

MİSYON
Bölgelerin gelişme trendleriyle uyumlu, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli yaşam alanları üretmek. İnsan ve emek odaklı çalışma biçimini sürdürmek. Müşteri memnuniyeti hedefli, dürüst, ulaşılabilir bir satış ve satış sonrası hizmeti sunmak.

VİZYON
Emek ve iş etiğinden ödün vermeden sürdülürebilir ve güvenli büyüme sağlamak