Hakkımızda

 • BİZ KİMİZ

  1995 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız; konut, mesken ve taşınmaz mülkler konusunda başarılı pek çok projenin sahibidir.

  EGESEL İNŞAAT, ele aldığı tüm projelerde arazi seçiminden zemin sağlamlaştırmaya, çevreye ve yönetmeliklere uygun projelendirmeden yaşam alanlarına değer katan en küçük ayrıntılara kadar tüm süreci titizlikle yönetir ve satışı gerçekleştirir.

  Sağlam alt yapısı ve ekonomik gücünü, zengin teknik kadroyla bütünleştiren EGESEL İNŞAAT her türlü detayın titizlikle tasarlandığı mükemmel projelere imza atar. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan EGESEL İNŞAAT’ta hedeflenen ilk nokta “minimum hata”dır.

  EGESEL İNŞAAT müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır.

  Egesel İnşaat ilkelerine bağlılığı, üstün kalite anlayışı ve üzerinde önemle durduğu güvenilirliği ile dünya standartlarında yaşam alanları üretmeye yeni projelerle devam etmektedir.

 • BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZ

  EGESEL İNŞAAT’ın tüm kadrolarının mesleğe ve sektöre bakışında kurucumuz Hüseyin Şahin’in geniş dünya görüşünün yansıması vardır.

  Bizim için mesleğimiz, yalnızca mekânlar inşa edip ticari varlığı sürdürmek değildir. İşimiz, insanların hak ettiği değerli yaşam alanlarını, olması gereken detaylar ve özelliklerle projelendirmek ve hayata geçirmektir. Sosyal düşünce ve kimliğimiz imza attığımız tüm projelerde kendisini hissettirir. Çünkü bizim için yaşam, bir değerler bütünüdür.

 • İLKELERİMİZ
  • EGESEL İNŞAATimzalı tüm projeler, satış sonrası hizmeti de sunar. İnşası tamamlanıp satışı gerçekleşen tüm taşınmazların sahipleri, diledikleri ve ihtiyaç duydukları her an bizlere, yerleştikleri konutların bir adım yakınındaki ofislerimizden ulaşabilirler.
  • EGESEL İNŞAAT, çözüm ortaklarının destekçisidir. İnsan ve emeğe duyduğumuz saygı bu desteğin temelidir.
  • EGESEL İNŞAAT, mekân sahibi olmak isteyen herkese uygun seçenekler sunar ve satışını gerçekleştirdiği her bina, daire ve işyerinin arkasında durur.
  • EGESEL İNŞAAT, ticarette standartları olan, donanımlı personeller ve kaliteli tedarikçilerle çalışan, kendini sürekli geliştiren bir firmadır.
  • EGESEL İNŞAAT’ta müşteri yanıltılmaz. Bilgi gerektiren her konuda açıklık politikası gereğince tüm bilgiler paylaşılır.
  • EGESEL İNŞAAT’ın titizlik gösterdiği en önemli konulardan birisi de zamanlamadır. Tüm ekibimiz satış, imalat ve satış sonrası süreçlerde çözüm ortakları ve müşterilerine planlamalar doğrultusunda gecikme yaşatmadan hizmet verir.
 • MİSYON

  Bölgelerin gelişme trendleriyle uyumlu, ayrıcalıklı ve yüksek kaliteli yaşam alanları üretmek. İnsan ve emek odaklı çalışma biçimini sürdürmek. Müşteri memnuniyeti hedefli, dürüst, ulaşılabilir bir satış ve satış sonrası hizmeti sunmak.

 • VİZYON

  Emek ve iş etiğinden ödün vermeden sürdülürebilir ve güvenli büyüme sağlamak